יום שני, 27 בפברואר 2012

סוגי חליפות חתן

כולנו רגילים שבמרכז ההתארגנות לחתונה עומדת הכלה. רבות מאיתנו עוד מאז שהיינו ילדות חולמות על הרגע בו נשים עלינו שמלה לבנה ונעמוד ליד נסיך החלומות שלנו מתחת לחופה כדת וכדין. שמלת הכלה היא כמובן אחד הדברים המרגשים (מלווה בדיאטה משעשעת לקראת היום הנכסף). עם זאת, בשנים האחרונות אפשר לראות שיותר ויותר תשומת לב מוקדשת לבגדיו של החתן - מפתיעה משהו?. אולי הוא לא בדיוק פינטז על הרגע בין משחקי המחשב והכדורגל בילדותו, אבל כשמתחילות ההכנות, גם הוא רוצה (ובצדק!) להיות לבוש באופן מרשים וחגיגי. היום גם יש מגוון אפשרויות עבורו שיוכל לבחור את מה שהכי מוצא חן בעיניו.
מתחתנים - חליפות חתן

לבחור את מה שמתאים באמת
נשים אולי מעדיפות מגוון גדול אבל גברים, כך גילו לנו בסוד, עשויים טיפה ללכת לאיבוד בין שפע ההצעות והסגנונות. הבאנו כאן כמה סוגים של חליפות חתן בחלוקה לסוגים כדי לנסות ולעשות קצת סדר במה שמציע השוק ואולי לסייע לחתן המבולבל. הדבר שצריך להנחות אתכם מעבר להכל – קח משהו שיתאים לסגנון שלך ולא פחות חשוב – שיהיה לך בו הכי נוח. ו... תגיד תודה שאין לך עקבים גבוהים לעמוד עליהם כל הערב.
חליפות חתן למתחתנים


הקלאסיקות בחליפות החתן
חליפת חתן היא חליפת ערב מעוצבת לכל דבר. ניתן לומר שיש את הסגנון הקלאסי שמקובל כבר שנים רבות ולפעמים מתבקש כבחירה הנכונה למי שמעדיף מראה אלגנטי ושמרני בלי יותר מידי קשקושים ובלאגן.
הטוקסידו המסורתי נחשב לקלאסית שבחליפות ומגיע עם עניבת פפיון. אפשר גם כמובן עניבה רגילה בעיצובים שונים או חליפה ללא עניבה בכלל, ועדיין יישמר המראה הקלאסי. עם הצבעוניות אפשר לשחק כמובן בין הצבעים הרגועים וסולידיים (שחור, בז', כחול כהה) ועד לצבעים חזקים ומגוונים למי שרוצה לבלוט יותר (בורדו, סגול ואף אפור כסוף ואחרים). גם עם משחקים עם מגוון הצבעים, אפשר עדיין לקבל מראה שהוא קלאסי אם מקפידים על התאמת הצבעים. נעליים חגורה ועניבה צריכים להיות תואמים. אם אינכם בטוחים – התייעצו וקבלו עזרה בתחום מאנשי מקצוע.
חליפות חתן
חליפה לפי עונה
אחד הדברים החשובים בבחירת חליפה הוא התאמתה לעונה בה מתקיים האירוע. השוק היום מציע חליפות חתן שמתאימות לעונות השונות מבחינת סוג הבד שממנו נתפרת החליפה ומבחינת הצבעוניות והעיצוב שלה.
חליפות קיציות יגיעו כמובן בבדים קלים, רכים ונעימים, שיהיו אווריריים הרבה יותר כדי להתמודד עם הזעה במהלך האירוע. באופן טבעי גם הצבעוניות בקיץ מקבלת כיוון מעט אחר והצבעים הנפוצים יהיו בהירים ופסטליים לבחירתו של החתן.

חליפות חתן
חליפות לחתונה של חורף תהיינה תפורות מבדים מאסיביים יותר ועבים כן כן. גם הצבעוניות תשתנה ומקובל שהצבעים יהיו כהים יותר. אין זה אומר שצריך לבחור חליפה שחורה כמובן – כל חתן יוכל לבחור את הצבעים המועדפים עליו ואפשר אף לשחק עם הטקסטורה של הבד ועם רמת הברק שלו. יש אפשרות להוסיף אביזרים להוספת ברק בחליפה אך פה כמובן נכנס טעמו האישי של כל חתן מיועד. אז אחרי כל זה נאחל בהצלחה עם בבחירה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה